www.cvonline.hu

Szakorvoslátogató - Diabetológia - Innovatív gyógyszercég

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Jelentkezési határidő: 2017.08.08.
Hirdetés azonosító: 1154349

Pozíció leírása / Job description

Orvoslátogató vagy és szeretnél piacvezető , innovatív termékekkel dolgozni?
Érdekel a diabetológia és szívesen részt vennél termékbevezetésekben is?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most és folytasd a karrieredet a diabetológiai piac sikeres, innovatív gyógyszeripari vállalatánál Észak-Kelet Magyarország területén.

FELADATOK:
- Orvosok, szakorvosok látogatása Szabolcs-Szatmár-Bereg, Jász-Nagykun-Szolnok, Hajdú-Bihar megye egy részén
- Betegedukációs programokban való részvétel
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére
- Piacfigyelés

Elvárások / Requirements

- Egészségügyi végzettség
- Orvoslátogatás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Munkatapasztalat diabetológiai vonalon előny de nem feltétel
- Eredményes munkavégzés
- Középfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, jó nevű, etikus vállalat tagja lehetsz
- Kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
- Folyamatos képzések
- Egy elit csapat tagja lehetsz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a