www.cvonline.hu

Szakorvoslátogató Dél-Nyugat Magyarország

Régió: Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.

Pozíció leírása / Job description

Legalább 3 éve látogatsz szakorvosokat?
Van tapasztalatod diabetológusokkal is (aktív vagy régi kapcsolat)?
Szeretnéd kiváló termékekkel, biztos cégnél folytatni a pályádat ?

Jelentkezz most és folytasd a karrieredet a piac egyik elismert, innovatív gyógyszeripari vállalatánál Somogy, Tolna és Baranya megyében lévő területen!

Feladatok:

- Orvosok, szakorvosok látogatása (diabetológusok, belgyógyászok) Somogy, Tolna és Baranya megyében
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére
- Piacfigyelés

Elvárások:

- Egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész diploma előny)
- Orvoslátogatás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Aktív vagy régi munkatapasztalat - kapcsolatrendszer diabetológiai vonalon
- Középfokú angol nyelvtudás előny
- Keglévő, aktív diabetológiai-belgyógyász kapcsolatrendszer előny

Amit kínálunk:

- Stabil, jó nevű, etikus vállalat tagja lehetsz
- Kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
- Folyamatos képzések
- Fejlődési lehetőség
- Egy elit csapat tagja lehetsz

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Baranya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -