www.cvonline.hu

Szakorvoslátogató - Dél-Dunántúl

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.08.22.
Jelentkezési határidő: 2015.09.01.
Hirdetés azonosító: 963695
lejárt

Szakorvoslátogatót keresünk egy globális innovatív gyógyszeripari vállalat megbízásából Dél-Dunántúl ( Baranya, Somogy, Tolna és Zala megyék ) területére.

A szakorvoslátogató három terápiás területtel: pulmonológiával, urológiával és gasztroenterológiával fog foglalkozni, továbbá a bevezetésre váró termék piacra vezetése is a feladata lesz.

Főbb feladatok:
- a cég innovatív gyógyszereinek ismertetése a célcsoportba tartozó szakorvosokkal
- kapcsolattartás a terület pulmonológusaival, urológusaival és gasztroenterológusaival, kórházak és szakrendelők látogatása
- terápiás előnyök ismertetése
- szakmai rendezvényeken való részvétel a cég képviseletében

Elvárások:

- gyógyszerpromóciós törvényeknek megfelelő végzettség
- szakorvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztalat
- kialakult kapcsolatrendszer a fenti célcsoportok valamelyikével, preferáltan pulmonológusok vonatkozásában
- előny ha a jelölt Baranya vagy Somogy megyei lakhellyel rendelkezik

Motivált és proaktív jelöltek jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy profi csapat tagjaként egy biztos háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni.
Munkavégzés helye: Budapest