www.cvonline.hu

Szakorvoslátogató - CNS - Pest/DK-Magyarország

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.23.
Hirdetés azonosító: 1081518
lejárt

Bővülés miatt két szakorvoslátogatót keresünk egy multinacionális gyógyszeripari vállalat megbízásából a következő területekre: Budapest pesti része/Pest megye egy része és Dél-Kelet Magyarország Csongrád/Békés/Jász-Nagykun-Szolnok megyéjébe.

A megbízónk globális jelenléttel rendelkezik és beteg-centrikus stratégiájával egy kulcs szereplője a CNS területnek.

A szakorvoslátogatók a piacon lévő készítményekkel fognak foglalkozni, de a jövőben termékbevezetésben is részt vesznek majd.

 Főbb feladatok:

- a cég termékeinek ismertetése a célcsoportba tartozó szakorvosokkal
- kapcsolattartás a terület neurológusaival és pszichiátereivel, kórházak és szakrendelők látogatása
- terápiás előnyök ismertetése
- szakmai rendezvényeken való részvétel a cég képviseletében

A pozíció betöltéséhez szükséges a gyógyszerpromóciós törvénynek megfelelő végzettség, a területi lakhely és az orvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztalat.

Fontos, hogy a jelölt rendelkezzen már kialakult kapcsolatrendeszerrel neurológusok/pszichiáterek vonatkozásában. Motivált és proaktív jelöltek jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy dinamikus, profi csapat tagjaként CNS készítményekkel foglalkozni.
Munkavégzés helye: Budapest