www.cvonline.hu

Szakorvos

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Országos laboratóriumi hálózattal rendelkező cégünk

budapesti laboratóriumába

szakorvos

munkatársat keres

Elvárások:

  • egyetemi végzettség: orvos, orvosi laboratóriumi diagnosztika szakvizsgával
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • gyakorlat a klinikai kémiai laboratóriumi diagnosztika területén

Feladatok:

  • hematológiai és egyéb, orvosi kompetencia körbe tartozó laboratóriumi vizsgálatok végzése
  • laboratóriumi reszortok felügyelete, irányítása
  • eredmények értékelése, ellenőrzése, validálása és kiadása
  • előzetes beosztás alapján készenlétes ügyeletben részvétel
  • kapcsolattartás és konzultálás a vizsgálatokat kérő orvosokkal és páciensekkel
  • minőségirányítási- és környezetirányítási rendszer előírásainak megfelelő munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő