www.cvonline.hu

Szakorvos

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 899984

 Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szakorvos

Elvárások:

  • általános orvosi diploma
  • szakvizsga
  • minimum középfokú (B/2) német nyelvtudás
  • hajlandóság legalább 1 éves külföldi munkavégzésre

Aktuális kereséseink:

  • belgyógyász
  • ortopéd orvos
  • aneszteziológus
  • háziorvos
  • pszichiáter, pszichoterapeuta
  • gyermekorvos

A fent felsoroltaktól eltérő szakterületen tevékenykedő szakorvosok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Németország

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!