www.cvonline.hu

Szakorvos

  • A hirdetés 957 napja lejárt

 15 éve fennálló és folyamatosan bővülő budai magánklinika keres teljes- és részmunkaidős

szakorvosokat

a következő szakterületekre:

  • fül-orr-gégészet
  • urológia
  • belgyógyászat
  • szülész-nőgyógyászat.

Elvárás:

  • legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • jó kommunikációs és empátiás készség

Amit ajánlunk:

  • kiemelkedő jövedelem,
  • jól képzett, egymással együttműködő, betegcentrikus kollégák,
  • modern felszereltség,
  • szép környezet.

(Klinikánk két könnyen megközelíthető helyszínen, magas színvonalon látja el magyar és külföldi pácienseit.)

Az alábbi e-mail címre várjuk leendő orvoskollégáink jelentkezését. Kérjük a jelentkezéshez csatolja önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...