www.cvonline.hu

Szakorvos látogató - Pulmonológia - Dél-Magyarország

Régió: Baranya

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.11.
Jelentkezési határidő: 2017.08.08.
Hirdetés azonosító: 1079115
lejárt

Szakorvos látogatót keresünk nagy múltú, multinacionális gyógyszeripari vállalat megbízásából Dél-Magyarországra originális termékekkel

Feladatkör:
A szakorvos látogató felelős a cég Pulmonológiai portfoliójának promóciójáért a területen és jó kapcsolatokat épít ki a célcsoportba tartozó szakorvosokkal. Ismerteti a cég készítményeit és folyamatos szakmai kapcsolatot tart fenn a terület  tüdőgyógyász szakorvosaival.

Elvárások az Orvoslátogató kollégával szemben:
  • Területi lakhely
  • Gyógyszeripari ismeretek
  • Egészségügyi diploma
  • „B” típusú gépjármű vezetői engedély
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • értékesítési tapasztalat
  • Innovatív gyógyszeripari képviselőként szerzett legalább 1-3 éves tapasztalatot
  • Előny: Pulmo kapcsolatrendszer
  • Előny: Középfokú angol nyelvtudás

Kompetenciák:
  • Értékesítési készségek
  • Kezdeményezőkészség
  • Interperszonális érzékenység
  • Belső hajtóerő a teljesítmény elérésére és a folyamatos fejlődésre
  • Tervezés és prioritások felállítása
  • Probléma megoldás
  • Tömör, lényegretörő szóbeli kommunikáció
  • Pontosság, rendszeresség, módszeresség
  • Csapatmunka és együttműködés

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és jutattási csomag
  • Céges autó + Laptop + Telefon
  • folyamatos képzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét önéletrajza feltöltésével jelentkezhet!

Egyéb hasonló állások Önnek
Szakorvos látogató - Észak-Nyugat Magyarország

Partnerünk egy 20 éve dinamikusan fejlődő, magy...
Komárom-Esztergom

Területi képviselő/értékesítő (Dél-Magyarország)

Trenkwalder Kft

Pneumatikus szelepek, munkahengerek gyártásával...
Csongrád, Csongrád

Beruházási mérnök - Dél - Nyugat Magyarország

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Magyarország