www.cvonline.hu

Szakoktató

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Békéscsaba, Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Humánpolitikai osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Szakoktató

Feladatok:

  • A vállalat tanulószerződéses és nyári gyakorlatos tanulói számára:
    • gyakorlati oktatásának koordinálása
    • gyakorlati ismeretanyag oktatása
    • gyakorlati feladatok közvetlen felügyelése
    • szakemberek oktatói feladatainak segítése
    • minőségi felkészítés biztosítása
  • A gyakorlati oktatáshoz kapcsolódó teljes adminisztráció ellátása
  • Saját dolgozók oktatása, oktatási anyagok kidolgozása, karbantartása, fejlesztése

Elvárásaink:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Gépi forgácsolásban, CNC programozásban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Szerszámkészítő
Oktatás / Képzés > Képzési szakértő, Oktatási szakértő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű