www.cvonline.hu

Szakoktató (hegesztõ, gépi forgácsoló)

  • A hirdetés 282 napja lejárt

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység
Budapest

Terület
Emberi erőforrás (humán)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek
eredményeként jött létre 2013-ban.
A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhetõ.
Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai
szolgáltatásokat.
Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • Az iskolarendszerû gyakorlati képzés tematikája alapján oktatja és begyakoroltatja a hegesztõ és a gépi forgácsoló munkákat
  • jellemzõ munkafolyamatokat.
  • Tanmenetet, óratervet készít a feladatok megfelelõ ütemezése céljából.
  • Értékeléseket, elemzéseket végez a tanulók tudásának fejlesztése érdekében.
  • Gondoskodik a tanmûhelyi rend, fegyelem betartásáért, a kézi és gépi szerszámok, berendezések elõírás szerinti
  • használatáról.
  • A kimutatásokat, nyilvántartásokat vezeti a szükséges dokumentáció megléte érdekében.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú állami iskolai végzettség (érettségi),
  • hegesztõ és gépi forgácsoló szakképzettség (OKJ), valamint
  • legalább az egyik szakképzettségre vonatkozóan minimum 5 év szakmai gyakorlat.

Előnyt jelent

  • Mindkét szakma szerinti több éves tapasztalat megléte.
  • Adott szakma szerinti mestervizsga.
  • Befejezett felsõfokú állami iskolai végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Pedagógiai végzettség és/vagy gyakorlat.
  • A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:
  • További képesítések, minõsítések megszerzésének vállalása,
  • magas szintû írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • kapcsolatteremtési készség,
  • konfliktuskezelési- és stressz-tûrõ készség,
  • magas szintû szervezõképesség, /pl.: priorizálási képesség/
  • rugalmasság,
  • önállóság valamint határozottság.

További információ

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklõdését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

A konkrét pozíció könnyebb megtalálásához javasoljuk, hogy használja a RÉSZLETES KERESÉS-ben a SZAKTERÜLET
szűrõt: Emberi erőforrás (humán).

2016.08.18.

Bõvebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01/43-74

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő