www.cvonline.hu

SZAKNYELVI TOLMÁCS (SPANYOL-ANGOL)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 818151

Link megjelenítéseimages/editor/1364472054.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei autóipari multinacionális vállalathoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Általános és műszaki nyelv tolmácsolása, fordítása spanyolról magyarra, ill. magyarról spanyolra,
  • Általános és műszaki nyelv tolmácsolása, fordítása angolról magyarra, ill. magyarról angolra,
  • Általános és műszaki nyelv tolmácsolása, fordítása angolról spanyolra, ill. spanyolról angolra,
  • Műszaki (autóipar) idegen nyelven történő fordításban és tolmácsolásban szerzett gyakorlat előnyt jelent,
  • Alkalmanként külföldi szakmai utak, tanácskozások, tárgyalások követő tolmácsolása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny,
  • Spanyol és angol nyelvek anyanyelvi szintű, vagy anyanyelv-közeli szintű ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZAKNYELVI TOLMÁCS (SPANYOL-ANGOL), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése