www.cvonline.hu

Szakmunkás

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 876995
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nyílászárók gyártásával foglalkozó, székesfehérvári telephelyű partnercégünk részére keresünk munkatársat szakmunkás pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Alumínium és műanyag nyílászárók gyártása műszaki rajzok alapján
  • Részvétel a komplex gyártási folyamatban

Elvárások:

  • Műszaki rajz olvasás képesség
  • Jó kézügyesség
  • Feladat orientált, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szerkezet lakatos vagy asztalos végzettség
  • Egyéb szakmunkás bizonyítvány előnyt jelent
  • Gyakorlat műszaki rajz olvasásban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Költségtérítés

Jelentkezni lehet:

A Link megjelenítése oldalon regisztrációval és a pozícióra jelentkezéssel.