www.cvonline.hu

Szakmai vezető

  • A hirdetés 874 napja lejárt

 A Baranyi Pékség Ladánybenén megnyíló családi napközijébe,

bölcsődei szakmai tapasztalattal rendelkező

Szakmai vezetőt

keresünk.

Elvárásaink:

  • legalább 3 éves gyermekellátási szolgáltatáshoz illeszkedő szakmai tapasztalat
  • szakirányú végzettség (csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó, házi időszakos gyermekgondozó, kisgyermekgondozó-nevelő vagy egyéb gyermekellátási szolgáltatáshoz illeszkedő releváns képzettség)
  • jó kommunikációs készség, alapfokú Word és Excel ismeret
  • kitűnő együttműködési képesség, csapatszellem
  • vezetői képességek

Amit kínálunk:

  • kiemelt fizetés
  • szakmai karrier-lehetőség
  • egy újonnan megnyíló csana (családi napközi) vezetésének lehetősége

Jelentkezni kizárólag e-mailben, fényképes önéletrajzzal lehet az alábbiakban olvasható e-mail címen.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Egészségügy / Szociális ellátás
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...