www.cvonline.hu

Szakmai vezető

  • A hirdetés 208 napja lejárt

Az elmúlt években, területén piacvezetővé vált pályázatíró cég keres új irodák nyitása kapcsán kollégát az alábbi munkakörbe:

Az új kolléga feladata első sorban a cég pályázatíró részlegének koordinálása, a minőségi munka fenntartása és határidők betartásának fényébe.

Feladatok:

  • 6 fős pályázatíró csapat koordinálása és a szakmai munka összehangolása
  • a feladatok leosztása, és ellenőrzése
  • pályázatok, szakmai tendenciák, események követése,
  • pályázati tanácsadás, pályázati dokumentációk összeállítása
  • megvalósíthatósági tanulmányok, monitoring jelentések készítése
  • kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • uniós és hazai pályázati projektek megírásában szerzett releváns szakmai tapasztalat (elsősorban VP-s pályázatokban)
  • lehetőség szerint gazdasági végzettség (előny, de nem feltétel)
  • gazdasági háttértudás
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • talpraesett és proaktív attitűd,
  • vezetői ambíciók,
  • vezetői tapasztalatok,
  • ambiciózus személyiség.

Előnyt élvez, aki:

  • Széchenyi2020 pályázati tapasztalat,
  • informatikai K+F pályázatírási tapasztalattal,
  • Horizon2020 pályázati ismeretek,

A jelentkezésnek tartalmaznia kell:

  • a pályázó részletes szakmai önéletrajzát, beleértve a pályázó eddigi munkahelyeinek, munkaköreinek és szakmai tevékenységének ismertetését,
  • referencialistát (azon pályázatok és projektek listáját, melyek elkészítésében, vagy kezelésében részt vett),
  • iskolai végzettséget, nyelvtudást, informatikai ismereteket tanúsító okiratok másolatát,
  • fizetéssel kapcsolatos igényeket
  • motivációs levelet magyar nyelven (esetleg angolul is)

Amit adunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • exkluzív irodai környezet Budapest belvárosában (V. kerület),
  • megbízható vállalkozói háttér
Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő