www.cvonline.hu

Szakmai titkár

  • A hirdetés 1036 napja lejárt

MOL-csoport / MOL Plc.

 Petrolszolg Kft./ Ügyvezetés

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Munkakör célja:

A szervezettel kapcsolatban álló feladatok koordinálása a Petrolszolg Kft.-ben, hangsúlyozottan a társaság érdekeinek figyelembe vételével, a törvények betartásával, a transzparencia és a társaság belső szabályai a stratégia és a felső vezetés követelményeinek megfelelően. Az ügyvezető szakmai támogatása. Tanulmányok készítése, elemzés és tartalmi támogatás a vezetői döntéshozatalhoz.

Feladatok:

  • Üzleti és működési folyamatokkal kapcsolatos (jogszabályok, elméleti alapok, benchmarkok, egyéb vállalati gyakorlattal összefüggő írásban vagy szóban rögzített tapasztalatok, stb.) információk összegyűjtése a szervezeti gyakorlatnak megfelelően.
  • Információk rendszerezése a stratégiák, politikák megtervezéséhez, közreműködés a szervezeti egység üzleti beszámolóinak, illetve üzleti tervének elkészítése során, valamint döntés előkészítő anyagok, elemzések elkészítése.
  • A vezetői értekezletre beadandó előterjesztések előkészítésének koordinálása, prezentációk elkészítése, háttér információk gyűjtése az ügyvezető részére. A döntések teljesítésének nyomon követése.
  • Vezetői és szakmai értekezletek megszervezése, azokról emlékeztetők készítése, a feladatok teljesítésének ellenőrzése.
  • Fejlesztési javaslatok tétele a szervezet működési hatékonyságának javítására.
  • Előkészített szabályzatok és utasítások észrevételezése. Szakmai elemzések készítése és azok alapján az összefüggések kiemelése a kapcsolódó területeken. Az akciótervek fejlesztéséhez, valamint az új módszerekhez, modellekhez szükséges információk előkészítése.
  • Belső folyamatok önálló működtetése a kapcsolódó határidők figyelembe vételével.
  • Eseti megbízás alapján a szervezeti egységben induló projektek koordinálása, irányítása.

Követelmények:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai),  Gépészmérnök vagy Villamosmérnök vagy Közgazdász vagy Informatikus végzettség.
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Egyéb követelmények:

  • Agilitás
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben ez az állás felkeltette az érdeklődését küldje el részletes szakmai önéletrajzát a bizonyítványai másolatával Pintér Csaba munkatársunknak az alábbi email címre.

Jelentkezési határidő: 2014.03.19.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő