www.cvonline.hu

Szakmai titkár

  • A hirdetés 373 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

szakmai titkár

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az ügyvezető igazgató munkájának teljes körű szakmai támogatása,
  • Az igazgatóság projektjeinek és a főosztályok közötti feladatok koordinálása,
  • Jelentések, prezentációk összeállítása, táblázatok, statisztikák, elemzések készítése,
  • Magyar és angol nyelvű levelezés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív tárgyalási szintű angol nyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Pontos munkavégzés
  • Jó stressztűrő képesség
  • Megbízhatóság, határozottság
  • Felelősségvállalás képessége
  • Bankszerűség
  • Együttműködő készség
  • Koordináló készség

Előny:

  • Banki tapasztalat
  • Közgazdasági, pénzügyi végzettség
  • Prezi program felhasználói szintű ismerete

Jelentkezési határidő: 2015. december 24.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő