www.cvonline.hu

Szakmai / Projekt Munkatárs

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Feladatok:

  • A projekteken belüli munkakörben kiadott feladatokat önállóan menedzseli
  • Információkat gyűjt, jelentéseket, kimutatásokat készít
  • Támogatja a projekt határidőre történő előkészítését és lebonyolítását
  • Projektekkel összefüggő oktatások és képzések szervezési feladatainak ellátását támogatja
  • Kapcsolatot tart fenn a partner szervezetekkel és a célcsoporttal
  • Elvégzi a projekt adminisztrációt az eljárásrendek maximális betartásának figyelembevételével
  • A Projekt vezető irányítása mellett hatékonyan gazdálkodik a projekt megvalósításához szükséges erőforrásokkal, a rendelkezésre álló pénzügyi- és időkerettel
  • Eleget tesz a támogatási szerződésben és a vonatkozó jogszabályokban foglaltaknak
  • Ellenőrzési jogkör mellett közreműködik a projekt teljes dokumentációjának előkészítésében és véglegesítésében

Elvárások:

  • Preferáltan felsőfokú végzettség
  • Munkaerő-piacot, foglalkoztatást érintő, vagy képzési pályázatokban, projektekben (TÁMOP, HEFOP) szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Jó szervezőkészség, kiváló kapcsolatteremtő és együttműködő képesség
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrés
  • Mobilitási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Egyedi szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezni fényképes, szalmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő