www.cvonline.hu

SZAKMAI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 257 napja lejárt

A Magyar Könyvvizsgálói Kamara

munkatársat keres

munkakörbe

A Magyar Könyvvizsgálói Kamara Főtitkári Hivatala munkatársat keres a Szakértői bizottság munkájának támogatására, budapesti munkavégzési hellyel, SZAKMAI MUNKATÁRS MUNKAKÖRBE - akár részmunkaidős foglalkoztatásban - az alábbi feladatok ellátására:

  • A szakértői bizottság munkájának támogatása, döntés előkészítő anyagok összeállítása,
  • Kapcsolattartás szakmai ügyekben a kamara fegyelmi megbízottjával és fegyelmi bizottságával, oktatási bizottságával,
  • A kamara felügyeletét ellátó könyvvizsgálói közfelügyelettel való egyeztetésekben való közreműködés,
  • IFRS szakértői vélemény iránti kérelmek és szakértői szerződések ügyintézése, a teljes kamarai ügymenet koordinálása és összefogása, a szakértői vélemények előkészítésében és kiadásában való közreműködés,
  • Az audit reform és a számviteli törvény változásaival kapcsolatos könyvvizsgálói jelentés minták kidolgozásában, aktualizálásában való közreműködés,
  • A minőségellenőrzési szabályzatok és kérdőívek áttekintésében, aktualizálásában való aktív részvétel - a minőségellenőrzési bizottság igényei és útmutatása alapján,
  • Közreműködés a kamarai tagok adatszolgáltatásának előkészítésében és továbbfejlesztésében.

A sikeres pályázó

  • könyvvizsgálói végzettséggel,
  • könyvvizsgáló cégnél szerzett legalább 3 éves gyakorlattal,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességgel,
  • biztos angol nyelvtudással,
  • jó elemző- szintetizáló képességgel,
  • naprakész számviteli- és adójogszabály ismerettel rendekezik.

Előnyt jelent, ha a pályázó rendelkezik:

  • IFRS elméleti és gyakorlati ismeretekkel,
  • könyvvizsgálati standardok mélyreható ismeretével.

Motivációs levelét, fényképes, angol és magyar nyelven benyújtott pályázatát, bizonyítvány másolataival együtt kérjük fizetési igény és elvárt munkaidő megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjék elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol