www.cvonline.hu

Szakmai Munkatárs – Mentor

  • A hirdetés 270 napja lejárt

 Feladatok:

  • Telefonon és e-mailen történő információ nyújtás a pályázók részére, szakmai mentorálás
  • Pályázók státuszának és a pályázati követelmények teljesítésének folyamatos nyomon követése (feladatok, határidők, ütemezés)
  • A program adminisztrációs feladatainak ellátása, ellenőrzése, nyilvántartások vezetése,
  • A program keretében működő elektronikus felület kezelése, adatrögzítés
  • A program napi, operatív szintű végrehajtása együttműködésben az érintett munkatársakkal
  • Rendezvények előkészítésében, lebonyolításában való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség, kiváló kapcsolatteremtő és együttműködő képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, stressz-tűrés
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési hajlandóság, mobilitási hajlandóság

Előny:

  • Munkaerő-piacot, foglalkoztatást érintő, vagy képzési pályázatokban, projektekben szerzett tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Egyedi szakmai tapasztalat
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, bérigényének megjelölésével, a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő