www.cvonline.hu
Szakmai koordinátor Quality Management területen (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 738848
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Belső audit csapat koordinálása

 - Éves audit terv készítése, jóváhagyása, kommunikálása és koordinálása

 - Belső auditok végrehajtása, jelentések elkészítése, delegált feladatok követése

 - Konzultáció a javító és megelőző intézkedések kapcsán

 - Menedzsment eszkaláció kezelése

 - Vezetői felülvizsgálatok előkészítése, kivitelezése és dokumentálása

 - Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok   egyenletes leterheltségét.

 - Segíti az új munkatársak beilleszkedését.

 - Az elvégzendő feladatok nagyvonalú idő-, és   erőforrásigényét megállapítja.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - ISO 9001 belső auditori végzettség

 - ITIL V3 foundation

 - Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

 - Külső és/vagy belső auditálásban szerzett tapasztalat

Előny

 - ISO 20000 belső auditori végzettség

 - ISO 14001 belső auditori végzettség

 - Informatikai vagy minőségbiztosítási területen szerzett diploma

 - ITIL expert

 - Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

 - Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

 - Six Sigma módszertan ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79732

PROFIL