www.cvonline.hu

Szakmai Igazgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.03.04.
Hirdetés azonosító: 1121055

Szolgáltatási területen működő cégcsoport biztonsági szolgáltatás divíziója munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Feladatok:

  • az üzletág szakmai hátterének biztosítása;
  • pályázati anyagok, árajánlatok készítése;
  • tendereken való részvétel;
  • költségek kalkulálása, kontrollálása;
  • munkaerő állomány munkájának szervezése, ellenőrzése és irányítása;
  • partnerekkel történő kapcsolattartás, az együttműködési lehetőségek folyamatos bővítése;
  • a cégcsoport piaci részesedésének további növelésében való aktív részvétel;
  • önálló, hatékony munkavégzés;

Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat;
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • aktív angol nyelvtudás;
  • vezetői kompetenciák;
  • jó kommunikációs készség;

Juttatások:
  • stabil munkahelyi háttér;
  • szakmai támogatás;
  • versenyképes jövedelem;

Nyelv:
  • Angol

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (szakmai igazgató).

Kategória
Humán erőforrás
Régió