www.cvonline.hu

SZAKMAI IGAZGATÓ (HF 11-7848)

  • Az állásajánlat lejárt.

Biztos háttérrel rendelkező, őrzés-védelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát

SZAKMAI IGAZGATÓ

(HF 11-7848)

pozícióba.

Feladat

  • Őrzés-védelmi szolgáltatás szakmai vezetése
  • 3 fős szakmai vezető csapat összefogása és irányítása
  • Biztonságvédelmi folyamatok koordinálása
  • Őrzés-védelmi stratégia kidolgozása, megvalósítása, véghezvitele
  • Szakmai döntések felülbírálása
  • Alvállalkozókkal, munkatársakkal és ügyvezetéssel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új iparágakba történő belépés támogatása
  • Aktív részvétel a cég nemzetközi piacra való kilépésében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: jogi, rendőri vagy biztonságtechnikai)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban, (német előny)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: rendőrségnél/vagyonvédelmi/biztonságvédelmi cégnél szerzett vezetői tapasztalat)

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Igényes munkafeltételek, családias légkör
  • Szolgálati gépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Előrelépési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 11-7848”-as referenciaszám
feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Tesztelési projektvezető - Budapest (Referenciaszám: KJ-1754)

Man at Work Kft.

  Elvárások: Villamos vagy mechatronikai mérn...
Budapest

Project Owner

IKO Media Group

Startup szemléletű, dinamikusan növekvő, userpr...
Budapest

Komponens beszállítói minőségbiztosítási mérnök

ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.

Feladatok: Részvétel elektronikai beszállító...