www.cvonline.hu

Szakmai ellenőr

  • A hirdetés 581 napja lejárt

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió debreceni munkavégzési hellyel, teljes munkaidőben, szakképzett munkavállalót keres

szociális szolgáltatások szakmai ellenőre

munkakörbe.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • A fenntartó által működtetett szociális szolgáltatók ellenőrzése, minőségfejlesztése.

Illetmény és juttatások:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség vagy szociális szakirányú OKJ-s képzettség
  • szociális igazgatásban eltöltött legalább egy év munkaviszony
  • ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • interjúzási technikákban való ismeret.

Jelentkezni az alábbi  e-mail címen lehet a következők becsatolásával:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • motivációs levél

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • A munkakör legkorábban 2015. november 1-jével betölthető.
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő