Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Szakmai belső tréner

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

szakmai belső tréneri feladatok ellátására

munkatársat keres a Bank Contact Center területére.

Feladatok:

  • Szakmai oktatások és készségfejlesztő tréningek tartása az új belépő, illetve meglévő munkatársak számára
  • Munkatársak beilleszkedésének támogatása
  • Tréningek, oktatások tervezése, kivitelezése és követése
  • Képzési igények felmérése, képzési javaslatok elkészítése
  • Oktatási és tréning folyamatok fejlesztése, fejlesztési javaslat készítése, meglévő koncepció továbbfejlesztése
  • Oktatási, tréning folyamat hatékonyságának vizsgálata, módosítási javaslatok elkészítése, megvalósítása
  • Új és változatos módszerek, eszközök alkalmazása a tréningek, képzések során
  • Új oktatási és tréning anyagok létrehozása, meglévő módszerek, anyagok aktualizálása és modernizálása
  • Tananyagok tartalmi és minőségi fejlesztése, új módszerek vizsgálata, bevezetése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a munkatársakkal valamint a szakterületekkel
  • Oktatási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek végrehajtása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves felnőtt oktatásban vagy tréning területén szerzett tapasztalat,
  • Proaktivitás, „can do” attitűd,
  • Kiváló kommunikációs és prezentálási képesség,
  • Folyamatos önfejlesztés, szakmai tudás naprakészen tartása,
  • Kreativitás és innovatív szemlélet,
  • Elemző és problémamegoldó készség, rendszerszemlélet,
  • Proaktív, asszertív, meggyőző, ugyanakkor tanulni vágyó, nyitott személyiség,
  • Kiváló interperszonális képességek,
  • Precizitás, szisztematikus, strukturált gondolkodás,
    Önálló munkavégzés képessége,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság

Pozíció betöltésénél előny jelent

  • Tréneri / mentori / business coach / oktatói képesítés és aktív tapasztalat
  • Felsőfokú (gazdasági) végzettség
  • Pénzügyi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, magyar központú, multinacionális nagyvállalati munkahely
  • Egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapat tagja lehet
  • Folyamatos szakmai kihívások, munkájával értéket teremthet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Lurdy ház környéke)

Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát Németh Flóra HR munkatársnak elküldve, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk „Szakmai belső tréner” megjelöléssel 2016. április 22-ig.

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Oktatás / Képzés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő