www.cvonline.hu

Szakmai asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A vezérigazgató munkájának szakmai támogatása
  • A pályázati lehetőségek figyelése, a pályázatok összeállítása, benyújtása, utógondozása
  • Aktív közreműködés a cég PR munkájában
  • Döntés előkészítési anyagok összeállítása, elemzések készítése
  • A szakterületektől beérkezett riportok feldolgozása, elemzése
  • Prezentációs anyagok készítése

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló szakterületen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás. Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office programok magas szintű ismerete és számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret
  • Gyors, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Teljesítményorientált és határozott személyiség

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát 2016. szeptember 20-ig az alábbi e-mail címre várjuk.
HAJDU Zrt. Humánpolitika
4243 Téglás
Pf. 1.

Munkavégzés helye Téglás
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar