www.cvonline.hu

Szakmai asszisztens [ST-TSA04]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.08.19.
Hirdetés azonosító: 948043

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legjelentősebb gyártó cége, melynek budaörsi központjába keresünk új munkatársat a szervizmérnök csapat támogatására.

Feladatok

- a technológiai csapat támogatása
- számlák kezelése (kimenő / bejövő számlák iktatása, irattározása)
- társosztályok támogatása
- elszámolások, utazási riportok készítése
- megrendelések teljes körű kezelése
- adminisztratív teendők ellátása, dokumentumkezelés
- ütemtervek elkészítése és adminisztrálása
- szerződések kezelése

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- legalább 1-2 éves adminisztrációs területen megszerzett tapasztalat
- erős középfokú angol nyelvtudás
- Microsoft Office ismeret
- kiváló problémamegoldó képesség
- pontos, precíz munkavégzés

Előny

- stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
- multinacionális környezet
- nemzetközi csapat
- az angol nyelv használatának napi szintű lehetősége
- versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + bónusz + cafeteria)
- az iroda elérhető ingyenes vállalati buszokkal a városközpontból
- törzsidő (9:00-16:00), pénteken rövidített munkanap

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió