www.cvonline.hu

SZAKKÉPZETT PÉK (6231)

  • A hirdetés 848 napja lejárt

Elvárások
•Szakmai végzettség
•Jó fizikai teherbíró képesség
•Precizitás, pontosság
•Időbeosztásbeli rugalmasság
•Higiéniai ismeretek, fogyasztóvédelmi előírások ismerete

Feladatok
•Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása jó minőségű termékek előállításával (valamint árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság)
•A termékek megfelelő minőségének napi ellenőrzése
•Higiéniai és minőségi követelmények, gyártástervek betartása

Mit kínálunk
•Azonnali munkalehetőség
•Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
•Jó hangulatú csapatmunka
•Bérezés: bruttó 118 000.Ft/hó 5 000.Ft étkezési utalvány

•Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal: E-mail cím megjelenítése  e-mail címre várjuk pozíció megjelölésével