www.cvonline.hu

Szakképzett nővér

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

ÁLLÁSLEHETŐSÉG MÁLTÁN!

Szakképzett, pozitív szellemiségű és elhivatott nővéreket keresünk a napos Máltára!

JF Goup jelenleg partneri viszonyban áll Málta Mater Dei Kórházzal, hogy megbizható és elkötelezett munkaerőt biztosítson az intézménynek.

JF Group, része a Vinci Group cégnek, mely foglalkozik biztonság, logisztika, konzultáció és munkaerő beszerzéssel. Több éves tapasztalat és sikerek állnak a cég mögött.

A jelenlegi munkalehetőségben mint közvetítő vesznek részt, majd a kiválasztott nőverek hivatalos munkaviszonyát a Mater Dei Állami Kórhaz biztosítja.

Akit keresünk:

Alapkövetelmény, hogy EU-s szabványoknak megfelelő, elismert, regisztrált, hivatalos nőveri szakképesítés birtokában legyenek a jelentkezők, vagy EU által elfogadott/ elismert Egészségügyi nőveri végzettséggel rendelkezzenek. Tovabbi alapfeltételek;

  • EU Directive 2005/36/EC certification, minimum Stage 1, Registered Nurse
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyitvány, büntetetlen előélet
  • Minimum A2 erős alapszintű, társalgási angol nyelvismeret, szakmai nyelvtudás előnyt jelent
  • Megbizhatóság, pontosság, csapatszellem, prezicitás, kitartás és elkötelezettség

A kórház nem foglalkozik átképzéssel, diploma átkonvertálással, ezért keresnek EU-s országokból, EU-s szabványoknak megfelelő képzettséggel rendelkező nővereket, akiknek van engedelyük a praktizálásra már a megérkezéskor.

Amit a Mater Dei Kórhaz kínál:

  • Éves fizetés bruttó Eur 15,000 – Eur 26,000
  • A fizetés 40 óra/hét munkán alapul, irányadó, képzettségtől és szakmai tapasztalattól, funkicójától és gyakorlati tapasztalat szintjétől is függnek
  • Ezen felül van 13-ik havi fizetés, túlórára lehetőség, pótlék/juttatások igénybevételére, munkaszüneti és ünnepnapokon kiemelt bérezes jár, továbbá bónuszrendszer működik a kórháznál
  • Kellemes, professzionálisan felszerelt létesítmény, igényes munkakörülmények
  • Lehetőség továbbképzésre, szakmai fejlődésre

Ez egy remek lehetőség nővérek számára, és egy napos mediterrán élet lehet a jutalmad, jó munkakörülményekkel, versenyképes fizetéssel!

Kérjük a jelentkezők vegyék figyelembe, hogy a költözéssel és az áthelyezéssel járó költségek a kiválasztott jelentkezőkre hárulnak. A kórház nem biztosít szállast. Informacióra, tanácsadásra van lehetőség a kapcsolattartókon keresztül, melyek megkönnyitik a költözéssel járó procedúrát.

Ha érdekel ez a lehetőség, kérjük küldd el angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre mihamarabb, mivel az interjúzási folyamat június 17-el indul, ne habozz túl sokat!

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő