www.cvonline.hu

Szakképzett nővér, ápoló Dél-Németországban

  • A hirdetés 371 napja lejárt

Megbízónk profilja: Rehabilitációs Klinika és az Idősotthon.

Munkavégzés helye: Dél-Németország.

Előnye, hogy nagy és aktív kint élő magyar közösség tagja lehetsz

Alapfokú nyelvtudással 2100 euró a fizetés, német Anerkennunggal rendelkező ápolók részére: 2400 euró

Feladatok:
A mindennapos tevékenysége során az ápoló irányít, priorizál, dokumentál, tartja a kapcsolatot az ellátó team többi tagjával.

Elvárások:

  • Egészségügyi ápoló végzettség (OKJ 54-es ÁPOLÓ,OKJ 55-ös ÁPOLÓ, HID-as, 1998 után végzett általános ápoló és asszisztens, diplomás ápoló)
  • Minimum erős alapfokú német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Nyitottság külföldi munkára
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit mi kínálunk:

  • Segítség a hivatalos dokumentumok beszerzésében és honosításában
  • Szállás biztosítása 150 euró/hó (olcsó szállás)
  • Karrier- és egyéni fejlődési lehetőség
  • Modern infrastruktúra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Pár hét csak az átfutási idő, minimálisak az indulóköltségek és segítséget kapunk a hivatalos ügyek intézéséhez

A magyar nyelvű ápolói bizonyítvány német nyelvű hitelesítéséhez szükséges hivatalos dokumentumok elintézésében teljes körű segítséget nyújtunk, szükség esetén az elismertetést megelőlegezzük ügyfeleinknek!

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória IT / Informatika
Külföldi munka