www.cvonline.hu

Szakképzett kertészek

  • A hirdetés 633 napja lejárt

A FŐKERT Nonprofit Zrt.

szakképzett kertészek

jelentkezését várja!

Főbb feladatok:

  • zöldfelület-fenntartási és kertészeti tevékenység ellátása.

Elsősorban olyan jelentkezőket várunk, akik szakmájukban elhivatottak, a munkához örömmel és kreatívan állnak hozzá.

Elvárás:

  • egy- és kétnyári virág, rózsa, évelőkultúra gondozásában,
  • virágágy ápolási munkában szerzett gyakorlat,
  • meglévő szakképesítés.

A foglalkoztatás teljes munkaidőben történik. Fizetés megegyezés szerint, próbaidő után cafeteria juttatás.
Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk 2016. március 25-ig.

Helyek Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő