www.cvonline.hu

Szakképzett ápolót keresünk geriátriai osztályra

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

A Work-Invest Hungary Kft. már több éve foglalkozik külföldi munkaközvetítéssel. Cégünk elsősorban Németországban, Ausztriában és Svájcban kínál álláslehetőségeket különböző szakmai területeken. Nálunk a munkaszerződések Magyarországon előre átadásra kerülnek. Szolgáltatásunk a munkavállalók részére teljesen INGYENES!

Németországi magánklinika geriátriai osztályára keresünk szakképzett ápolókat német nyelvtudással München melletti munkavégzésre!

Állással kapcsolatos feladatok:

  • Betegápolás egy Münchenhez közeli magánklinikán
  • Aktív geriátriai szakellátásban való részvétel
  • Idős betegek napi ellátása, szakszerű ápolása
  • Konzultáció az orvosokkal és az ápolókkal
  • Az ápolással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Rendszeres információs napok Budapesten és Pécsen
  • Magyarországon német nyelvű szintfelmérők
  • Megbízható és leinformált, németországi munkaadó
  • A munkaszerződés közvetlenül a klinikával jön létre, nincsen kölcsönző cég
  • Bejelentett, teljes munkaidő
  • Bérezés bruttó 2.200 - 2.800 Euró / hó között (leigazolt szakmai tapasztalattól függően)
  • Évi 28 – 31 nap fizetett szabadság
  • A munka mellet lehetőség van német nyelvtanfolyamokon való részvételre
  • A szállást a német munkaadó kedvezményes áron rendelkezésre bocsátja
  • A klinika alkalmazottai helyben meleg étkezést igényelhetnek
  • A magyar ápolói végzettségek elfogadtatását a német munkaadó intézi
  • Magas színvonalú intézmény, részben magyar munkatársakkal
  • A munkaszerződések Magyarországon előre átadásra kerülnek

  • Ápolói végzettség (Ápoló OKJ 54 vagy Diplomás ápoló)
  • Geriátriai- vagy belgyógyászati osztályon szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 éves, leigazolt szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú német nyelvtudás (B1)
  • Türelem és megértés a betegekkel szemben
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Elszántság a külföldi munkavállaláshoz
  • Csapatszellem

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, német nyelvű önéletrajz
  • Végzettséget igazoló dokumentum másolata
  • Ajánlólevél előnyt jelent

Amennyiben megfelel az elvárásainknak, és szívesen dolgozna egy fejlett, nyugati országban, örömmel várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási számunk:4219-1/2011-5400, Adószámunk: 23365056-1-02

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő