www.cvonline.hu

Szakképzett Ápoló

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Az Orange egy nemzetközi vállalat, amely Svédországban és Norvégiában található idős otthonokban, kórházakban és házi ápolásban biztosít egészségügyi szolgáltatást.

Jelenleg svéd csapatunk bővítése céljából toborzunk kórházi tapasztalattal rendelkező

Szakképzett Ápolókat

Mik a munkavállalás feltételei az Orange-nél?

  • Cégünk ingyenes, 18 hetes intenzív norvég/svéd nyelvi képzést biztosít
  • Szakképzett ápolói végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Minimum 3 éves kórházi tapasztalat
  • Pozitív, rugalmas hozzáállás
  • Lendületes, dinamikus, jó kedvű személyiség nélkülözhetetlen

Miért érdemes velünk dolgozni külföldön?

  • Kedvező munkaidő beosztás: 4-10 hét munkavégzés Norvégiában/Svédországban, melyet 2-4 hét pihenés követ Magyarországon.
  • Fizetés: nettó 11,70 €/óra + pótlékok
  • Cégünk a következőket vállalja: utazási költségek Skandináviában, szállás biztosítása, nyelv tanfolyam biztosítása, ösztöndíj a nyelvi képzés idejére (szállás támogatás vidékről érkezőknek)
  • Nyelvi képzés indul Budapesten

Munkavégzés helye: Svédország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, további információkért/tájékoztatón való részvételért írjon nekünk, szakmai önéletrajzát mellékelve az alábbi e-mail címre.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator