www.cvonline.hu

Szakképzett Ápoló

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

H.I.T. Personal Dienstleistungen GmbH

Több mint 20 éves szakmai múlttal és több mint 500 munkatárssal rendelkező cégünk keres német nyelvtudással rendelkező ápolókat németországi idősekotthonába.
Betöltendő pozíció:

Feladatkör:

  • Idősek, járó- és fekvőbetegek ápolása, gondozása, állapotuk ellenőrzése
  • Segítségnyújtás az idősek házában lakók ellátásában, öltöztetésében, etetésében stb.
  • Szakmai segítségnyújtás, felügyelet
  • Higiéniai előírások betartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Szakképzettség, a képzés elvégzését igazoló dokumentumok
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Türelmes, humánus személyiség
  • Flexibilitás
  • Német nyelvű önéletrajz

Ajánlatunk:

  • Tisztességes munkalehetőség, tisztességes kereseti lehetőség
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Magyar kapcsolattartó
  • Első időkben szállás biztosítása 2 ágyas szobákban
  • Ideutazás költségeinek térítése (3 hónapos munkaviszony után)
  • Munkakezdés megbeszélés szerint

Munkavégzés helye:

Németország / Bajorország / München és környéke

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy küldje el német nyelvű önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német