www.cvonline.hu

Szakképzett Ápoló

  • A hirdetés 1279 napja lejárt

H.I.T. Personal Dienstleistungen GmbH

Több mint 20 éves szakmai múlttal és több mint 500 munkatárssal rendelkezö cégünk keres német nyelvtudással rendelkezö ápolókat németországi idösekotthonába.
Betöltendö pozíció:

Feladatkör:

• Idősek, járó- és fekvőbetegek ápolása, gondozása, állapotuk ellenőrzése
• Segítségnyújtás az idősek házában lakók ellátásában, öltöztetésében, etetésében stb.
• Szakmai segítségnyújtás, felügyelet
• Higiéniai előírások betartása
• Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

• Kommunikációs szintü német nyelvtudás
• Szakképzettség, a képzés elvégzését igazoló dokumentumok
• Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
• Türelmes, humánus személyiség
• Flexibilitás
• Német nyelvű önéletrajz

Ajánlatunk:

• Tisztességes munkalehetőség, tisztességes kereseti lehetőség
• Színvonalas munkakörülmények
• Magyar kapcsolattartó
• Elsö idökben szállás biztosítása 2 ágyas szobákban
• Ideutazás költségeinek térítése (3 hónapos munkaviszony után)
• Munkakezdés megbeszélés szerint

Munkavégzés helye:

Németország / Bajorország / München és környéke

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy küldje el német nyelvü önéletrajzát a lent megadott email címre.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás