www.cvonline.hu

Szakképzett Ápoló, Nővér Állás Dél-Németország Területén

  • A hirdetés 953 napja lejárt
Már társalgási szintű német nyelvtudás is elegendő, hogy nővérként elhelyezzük Németországban! Általános ápolói végzettség szükséges és a jogosítvány is előny.

További információk:

Pár hét csak az átfutási idő, minimálisak az induló költségek és segítséget kapunk a hivatalos ügyek intézéséhez (munkavállalási engedély)!

Megbízónk profilja: Rehabilitációs Klinika és Idősotthon
Munkavégzés helye: Németország, Nittenau

Feladatok:

  • A mindennapos tevékenysége során az ápoló irányít, priorizál, dokumentál, tartja a kapcsolatot az ellátó team többi tagjával.
Elvárások:
  • Ápolói végzettség,
  • Minimum erős társalgási szintű német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • Nyitottság külföldi munkára,
  • Önálló munkavégzésre való képesség.
Előnyök:
  • Budapestről Nittenau-ba alig hat óra alatt eljuthatunk autóval,
  • Olcsó de igényes szállás a klinikán belül biztosított.
Amit mi kínálunk:
  • Fizetés: 1700 EUR/hó + műszakpótlék,
  • Szállás biztosítása 150 euró/hó,
  • Segítség a hivatalos dokumentumok beszerzésében,
  • Karrier- és egyéni fejlõdési lehetőség,
  • Modern infrastruktúra,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Link megjelenítése

Német nyelvű fényképes önéletrajzokat az E-mail cím megjelenítése címre várjuk!

Egészségügyi munkára jelentkezőknek lehetőségük van NÉMET nyelvtanulásra: 1, 5 óra 1300 Forint (A1-es szintről B1-es társalgási szintre).

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Keszthely: 06 30 608  1454
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Továbbá kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik TÁRSALGÁSI SZINTŰ nyelvtudással rendelkeznek. A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni.