www.cvonline.hu

SZAKASZMÉRNÖKSÉG-VEZETŐ

  • A hirdetés 1219 napja lejárt

 A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetés szervezete

szombathelyi telephelyére

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • biztosítja az üzem- és forgalombiztonság folyamatos fenntartását
  • a hatáskörébe utalt felügyeleti vizsgálatok és mérések lebonyolítása, dokumentálása
  • komplex értékelések és minősítések készítése, javaslattétel a további intézkedésekre
  • külső kivitelező által végzett munkák szúrópróbaszerű ellenőrzése
  • a beruházási, felújítási és karbantartási munkák átadás-átvételi eljárásainak koordinálása, műszaki vizsgálatok, mérések végzése
  • a prioritások figyelembe vételével műszaki tervjavaslatok készítése
  • az irányítása alatt dolgozók tevékenységének felügyelete, koordinálása.

Követelmények:

  • állami felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépész-, vagy villamosmérnök)
  • felsőfokú mérnök szakvizsga (felsőfokú építési és pályafenntartási beszámoló)
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • alkalmazott berendezések, technológiák, szakmai és biztonsági előírások ismerete
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • orvosi alkalmasság
  • kiváló értékelő-, elemző képesség
  • jó koordinációs és irányítási készség
  • kiváló problémamegoldó és döntéshozatali képesség.

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 15.

Munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezését szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével a lenti email-címre várjuk. A munkakörrel kapcsolatban bővebb felvilágosítást ad: Komondiné Göndör Judit az (1) 517-1593-as telefonszámon

Várjuk jelentkezését!

Helyek Vas
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő