www.cvonline.hu

Szakaszmérnök - távközlés területre (Szombathely)

  • A hirdetés 611 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

 Szakaszmérnök - távközlés területre

(Szombathely)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A szakaszmérnöki területén folyamatosan biztosítja a megkívánt műszaki és létszám paramétereket.
  • A hatáskörébe utalt vizsgálatok és mérések utasítások szerinti elvégzése és elvégeztetése, dokumentálása, a feltárt hiányosságok alapján dönt a szükséges intézkedések megtételéről.
    A területén külső kivitelező által végzett munkák ellenőrzése.
  • Komplex értékelések és minősítések készítése, az elemzések elvégzését követően javaslattétel az elkövetkezendő intézkedésekre.
  • A berendezések üzemképességének biztosítása érdekében éves és gördülő műszaki tervek összeállítása a prioritások figyelembe vételével, valamint tervjavaslatok készítése beruházási, üzemeltetési, karbantartási munkákra, a műszaki dokumentáció és technológia módosítására.
  • Anyagszükséglet, szükséges erőforrások tervezése.

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség, villamosmérnök diploma
  • felsőfokú szakirányú mérnök szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi vizsga (az előírt vasúti szakvizsgák megszerzéséig pályavasúti gyakornok munkakörben történik az alkalmazás)
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzési hely: Szombathely

Jelentkezési határidő: 2015. december 14.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi email címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő