www.cvonline.hu

Szakaszmérnök - építőmérnök végzettséggel (Szolnok)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Szakaszmérnök - építőmérnök végzettséggel

Helység
Szolnok
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a szakterületnek megfelelő időszakos és eseti vizsgálatok, felügyeleti és karbantartási munkák tervezése, elkészítése
  • a területéhez rendelt szakaszok tevékenységének szakmai felügyelete
  • hatáskörébe tartozó műszaki vizsgálatok és mérések, felügyeleti és karbantartási tevékenységek utasítások szerinti elvégzése, elvégzésének irányítása, a végrehajtás ellenőrzése. A vizsgálatok alapján szükséges műszaki és biztonsági intézkedések megtétele
  • szakmai felügyeleti tevékenység szervezése, felügyelete, ellenőrzése
  • részvétel diagnosztikai mérésekben, azok dokumentálásában, a mérési eredmények kiértékelésében, elemzésében. A mérési eredmények alapján teendő szükséges intézkedésekre szakmai prioritások meghatározása
  • szakmai elhatárolás szerinti komplex értékelések és minősítések készítése. A felügyelete alá tartozó szakaszok tevékenységének ellenőrzése, intézkedések az eltérések korrigálására
  • közreműködés és az üzemeltetői érdekek érvényre juttatása a szakterületét érintő beruházási, felújítási és karbantartási munkákban, átadás-átvételi eljárásokban. Forgalomba helyezések előtti mérések ellenőrzése, felülvizsgálata
  • információk gyűjtése a hatáskörébe tartozó berendezések műszaki állapotáról, amelyek alapján javaslattétel beruházási, felújítási és tervezhető karbantartási munkákra, a műszaki dokumentáció és technológia módosítására, az éves műszaki tervek összeállítására

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (építőmérnöki diploma magasépítmény, infrastruktúra szakirány)
  • 1 év szakmai gyakorlat
  • a munkakör betöltéséhez szükséges tanfolyamok megszerzéséhez tanfolyamot biztosítunk
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • Cafeteria
  • Menetkedvezményi igazolvány

2016.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Szolnok
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szolnok