www.cvonline.hu

Szakaszmérnök (Dombóvár)

  • A hirdetés 764 napja lejárt

 A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A vasúti pályaszakasz időszakos és eseti vizsgálata, felügyelete és a karbantartási munkák tervezése, elkészítése.
  • A területéhez rendelt pályaszakaszok tevékenységének szakmai felügyelete.
  • Az elvégzett vizsgálatok alapján a szükséges műszaki és biztonsági intézkedések megtétele.
  • Részvétel diagnosztikai mérésekben, azok dokumentálásában, a mérési eredmények kiértékelésében, elemzésében
  • Az üzemeltetői érdekek érvényre juttatása a szakterületét érintő beruházási, felújítási és karbantartási munkákban, átadás-átvételi eljárásokban. Forgalomba helyezések előtti mérések ellenőrzése, felülvizsgálata.
  • Szakterületét érintő hiba- és zavarelhárítási tevékenység nyomon követése és utóellenőrzése.
  • Közreműködés a forgalomba helyezési eljárásokon, a rendkívüli események és balesetek elhárításában és vizsgálatában.
  • Pályakapacitás korlátozással kapcsolatos feladatok ellátása.

Követelmények:

  • felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség - építőmérnök, közlekedésépítő mérnök
  • felsőfokú szakirányú vasúti vizsga
  • 19/2011. NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga
  • (A szükséges vasúti szakvizsgák megszerzéséig pályavasúti gyakornok munkakörben foglalkoztatjuk.)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzési hely: Dombóvár

Jelentkezési határidő: 2015. november 15.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Tolna
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő