www.cvonline.hu

Szakaszmérnök (Dombóvár)

  • A hirdetés 236 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Szakaszmérnök

Helység
Dombóvár
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a szakaszmérnöki területén folyamatosan biztosítja a megkívánt műszaki és létszám paramétereket
  • a hatáskörébe utalt vizsgálatok és mérések utasítások szerinti elvégzése és elvégeztetése, dokumentálása
  • a területén külső kivitelező által végzett munkák ellenőrzése
  • Komplex értékelések és minősítések készítése, az elemzések elvégzését követően javaslattétel az elkövetkezendő intézkedésekre
  • éves és gördülő műszaki tervek összeállítása, valamint tervjavaslatok készítése beruházási, üzemeltetési, karbantartási munkákra
  • területén közreműködik a beruházási, felújítási és karbantartási munkák átadás-átvételi eljárásaiban, műszaki vizsgálatokat, méréseket végez. Különböző projektekben szakértői szinten képviseli a főnökséget (Pályavasúti területi igazgatóságot) megbízás alapján, koordinációkon vesz részt
  • irányítja és ellenőrzi a mesterek elszámolási, nyilvántartási, munkairányítási tevékenységét
  • együttműködik és kapcsolatot tart vasúti szakmai szervezetekkel

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség, építőmérnök diploma
  • felsőfokú szakirányú mérnök szakvizsga (a vizsga megszerzésre tanfolyamot biztosítunk)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga (a vizsga megszerzésre tanfolyamot biztosítunk)
  • a karbantartási területen üzemelő berendezések, technológiák szakmai és biztonsági előírások ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

2016.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Nagy Lászlóné 1/515-1589 / 05/15-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Dombóvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő