www.cvonline.hu

Szakápoló

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Szakápolói

állás NÈMETORSZÀGBAN, nyelvismeret nélkül, ingyenes nyelvtanfolyammal

Megbízónk,  egy németországi  klinikalánc részére keresünk sebészeti, belgyógyászati, neurológiai, illetve rehabilitációs szakápolókat megfelelö szakmai tapasztalattal, most induló és már meglévö projektbe.

Partnerünk Németország és Európa egyik legnagyobb és kitűnő hírnévnek örvendö kórházlánca.

Az Ön feladatai:

  • az alap- és a speciális ápolási feladatok önálló elvégzése
  • kórházi, valamint rendelői higiénia betartása
  • kórházi információs rendszerek alkalmazása
  • asszisztencia és támogatás nyújtása a terapeuta csapatnak
  • az ápolási dokumentáció felelősségteljes és gondos kivitelezése

Az Ön profilja:

  • államilag elismert ápolói végzettség (OKJ 54 Ápoló végzettség), vagy
  • min. 2 év kórházi tapasztalat
  • személyes és szociális készségek
  • kezdeményezési készség és önálló munkavégzés
  • német nyelvismeret nem szükséges

Munkatársaink közvetlenül a helyszínen szerveznek nyelvtanfolyamot (amelynek idötartama 6-9 hónap), ahol nyelvtanárunk biztosítja nyelvi fejlődését (600 óra) egészen a nyelvvizsgáig (B2 szintü). Ezen felül természetesen támogatjuk az elismertetési eljárás során is (dokumentumok fordittatása, honositás elinditása). Mindezt költségmentesen biztosítjuk Önnek. A nyelvi képzés alatt gyakornokként alkalmazza Önt az intézmény (heti 32 órában), nyelvi fejlődését tekintetbe véve lassan bevezetik az osztály tevékenységébe, ahol elsajátítja a németországi elvárásokhoz szükséges ismereteket. A képzési időszakban gyakornoki fizetésben részesül.

Magyarul is beszelő munkatársaink szíves állnak rendelkezésére, hogy kérdéseikre vagy felmerülő problémáikra segitséget nyújtsanak.

Kíváncsivá tettük? Ez esetben örömmel vesszük jelentkezését. Részletes pályázati anyagát (önéletrajzát és bizonyitványok másolatát) magyar nyelven küldje.

Természetesen tehet fel kérdéseket munkatársunknak telefonon is a +49 151 188 56671 és a +36 30 525 4800 telefonszámon, aki szívesen áll rendelkezésére munkanapokon 9:00 és 18:00 között.

Pályázati anyagát kérjük az alábbi e-mail-címre küldje.