www.cvonline.hu

Szakápoló (neurológia / rehabilitáció)

  • A hirdetés 724 napja lejárt

Szakápoló

(neurológia/rehabilitáció)

Megbízónk,  egy dél-németországi  neurológia rehabilitációs klinika részére keresünk neurológiai, illetve rehabilitációs szakápolókat neurológiai szakmai tapasztalattal, már meglévö projektbe. Partnerünk Németország és Európa egyik legnagyobb kórházláncának tagja és kitűnő hírnévnek örvend.

Az Ön feladatai:

  • az alap- és a speciális ápolási feladatok önálló elvégzése
  • rehabilitációs terápia (ápolás, asszisztencia)
  • kórházi, valamint rendelői higiénia betartása
  • kórházi információs rendszerek alkalmazása
  • neurológiai betegek intenzív osztályos ellátás utáni ápolása, felkészítése különbözö terápiás kezelésekre
  • asszisztencia és támogatás nyújtása a terapeuta csapatnak
  • az ápolási dokumentáció felelősségteljes és gondos kivitelezése

Az Ön profilja:

  • államilag elismert ápolói végzettség (OKJ 54 Ápoló végzettség)
  • neurológiai, illetve rehabilitációs szakismeretek
  • személyes és szociális készségek
  • kezdeményezési készség és önálló munkavégzés
  • német nyelvismeret, legalább A2-B1 szinten (B2 középfokú nyelvvizsga nem szükséges)

Munkatársaink közvetlenül a helyszínen szerveznek tanfolyamot, ahol tanárunk biztosítja nyelvi fejlődését egészen a nyelvvizsgáig. Ezen felül természetesen támogatjuk az elismertetési eljárás során is. Mindezt költségmentesen biztosítjuk Önnek. A nyelvi képzés alatt gyakornokként alkalmazza Önt az intézmény, nyelvi fejlődését tekintetbe véve lassan bevezetik az osztály tevékenységébe, ahol elsajátítja a németországi elvárásokhoz szükséges ismereteket. A képzési időszak teljes tartamára is részesül fizetésben.

Magyarul is beszelő munkatársaink  Németországban természetesen bármikor állnak szíves rendelkezésére, hogy mindennemű kérdések vagy felmerülő problémák esetén támogassák.

Kíváncsivá tettük? Ez esetben örömmel vesszük jelentkezését. Informatív és részletes pályázati anyagát magyar nyelven is küldheti. Természetesen tehet fel kérdéseket munkatársunknak telefonon is a +49 151 188 56672 telefonszámon, aki szívesen áll rendelkezésére.

Pályázati anyagát kérjük a megadott e-mail-címre küldje.