Szakápoló / ápoló és bába/szülésznő munkatársakat keresünk németországi munkavégzésre

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 641472
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    B2 szintű német nyelvtudással várjuk szakápoló / ápoló és bába / szülésznő pályázók jelentkezését.

Feladatkör, felelősségek:    A szakterülethez kapcsolódó feladatok ellátása

A munkavégzés helyszíne: Németország

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   A feladatok ellátásához szükséges szakmai végzettség

B2 szintű, nyelvvizsgával is igazolt, német nyelvtudás

Nyitott, alkalmazkodó személyiség

Nyelvtudás:    B2 szintű, nyelvvizsgával is igazolt, német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Németországi partnerünk helyi kórházak, klinikák részére keresi a szakképzett munkavállalókat.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.