www.cvonline.hu

Szakácsok – Németország

  • Frissítve 43 napja

!Szakácsokat keresünk!

– Németország –

Cégünk, a PlusJob Hungary Kft., számos európai partnercéggel áll kapcsolatban.
Olyan megbízható, idegen nyelvet minimum alapfokon beszélő munkavállalókat keresünk, akik szeretnének hivatalos keretek között külföldön dolgozni és hasznos tapasztalatokra szert tenni.

Sürgősen keresünk szakácsokat Észak- Németországba szállodákhoz.

Legfőbb elvárások:

  • Minimum két éves éttermi tapasztalat (előny: szállodában szerzett tapasztalat)
  • Erős angol nyelvtudás
  • Szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és túlóra díj
  • Előre leszervezett szállás
  • Német munkaszerződés és biztosítás
  • Munkaruha

Munkaórák száma: 169 óra / hónap

Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli az álláslehetőség, kérem, küldje el az önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy csak e-mailen keresztül tudunk jelentkezéseket elfogadni. E-mailben jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet.

Munkavégzés helye Németország
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld
Egyéb hasonló állások Önnek
Targoncás

P.I.N. Personal GmbH

Targoncás munkakör Németül beszélő targoncáso...

Lakatos és lakatos segéd

Lakatos és lakatos segéd munkakör Németül beszé...

Gépkocsivezető

Multiszint Kft.

Budapesti telephelyű cégünk, nemzetközi gyakorl...