www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 557 napja lejárt

Csatlakozzon Ön is a világ egyik leghíresebb szállodaláncának tagjához, fiatalos csapatunkba!

A következő hidegkonyhai pozícióra várjuk jelentkezését:

Szakács

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Szállodai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség, kiváló csapat, folyamatos tréningek és előrejutási lehetőség.

Kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...