www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 588 napja lejárt

Az SSP Hungary Kft. bővülő konyhai csapatába
keres munkatársat

SZAKÁCS

munkakörbe

Feladatok:

  • Melegkonyhai termékek elkészítése a konyhai vezetők utasításai alapján
  • Naponta felkészíti a termelési helyet a melegkonyhai termékek előállítására
  • Tisztán tartja a melegkonyha egész területét, az eszközöket és a berendezéseket, különös tekintettel a közegészségügyi-higiéniai szempontokra
  • Rendszeresen ellenőrzi az eszközöket, berendezéseket a működési hibák és károk elkerülése érdekében
  • A munkakörhöz hozzátartozik a szükséges előkészítő és befejező tevékenységek elvégzése is, továbbá munkaterületének folyamatos tisztántartása

Elvárások:

  • szakács képzettség
  • élelmiszer-közegészségügyi ismeretek
  • szervezési képességek saját munkájával kapcsolatban
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • folyamatos munkarendben történő beosztás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat, izgalmas környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionáis környezet
  • Lehetőség és gyakorlat szakmai tapasztalatok elmélyítésére

Munkavégzés helye:
Liszt Ferenc Repülőtér 2B Terminál

Jelentkezni önéletrajzzal a pozició látható megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Cégünkről további információ az alábbi honlapon található:Link megjelenítése

Légy részese egy nemzetközi vendéglátóipari csapatnak!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő