www.cvonline.hu
Szakács
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.10.02.
Hirdetés azonosító: 974384
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. kecskeméti megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szakács

Feladatok:

  • Menüsor lefőzése, elkészítése
  • Ételkészítési fejlesztésekben való részvétel
  • Ötletelés az ízek összeállítására vonatkozóan
  • Javaslattétel, gyakorlati megvalósítás

Elvárások:

  • Szakács végzettség
  • 8-10 év szakmai tapasztalat szakácsként
  • Nemzetközi tapasztalat, külföldön (Európában) szerzett szakmai gyakolat
  • Alapszintű angol nyelvismeret (hiánya nem kizáró ok)
  • Kiváló együttműködési készség

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú álláslehetőség
  • Stabil fizetés, juttatási csomag
  • Fejlesztésekben való részvétel

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.