www.cvonline.hu

Szakács

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 973394

Magyarország egyik vezető üdítőipari vállalata megbízásából keresünk munkatársat, azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba: Főállású munka, dunaharasztiban, Budapestről céges busz kijutási lehetőség!
Feladatok:

  • Levesek és főételek elkészítése,
  • egészségügyi és higiéniai előírások betartása,
  • a csapat professzionális támogatása,
  • napi adagok megtervezése, kivitelezése.

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • érvényes tüdőszűrő és egészségügyi kis könyv,
  • pályakezdők jelentkezésest is várjuk,
  • nagyfokú önállóság, terhelhetőség.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • heti 5 munkanap,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • 8 órás, bejelentett munkaviszony,
  • fix alapbér,
  • 2 műszakos munkavégzés: H-P 06:00-14:00 és 10:00-18:00
  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti (kijutás céges busszal biztosított Budapestről –Örs,Határ út)

Előnyök:
  • Közétkeztetésben való jártasság,
  • 1-3 éves szakács tapasztalat.

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal.

Munkavégzés helye:
  • Dunaharaszti