www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Az Aranygombos Fogadó

Szakács

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A hideg-meleg ételek elkészítése és azok tálalása
  • Nyersanyagok megrendelése
  • A higiéniás szabályok és HACCP betartása, betartatása, ezek ellenőrzése
  • A munkatársak munkájának szervezése, összehangolása és irányítása
  • A rendezvények kiszolgálása, ehhez a menük összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves gyakorlati tapasztalat
  • Gazdálkodói szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Feladat- és célorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Szálláslehetőség
  • Stabilitás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a +36-70-598-2755 telefonszámon tájékoztatást biztosítunk; valamint fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Telkibánya, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő