www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 680 napja lejárt

SoReCa Kft.

Önkiszolgáló, munkahelyi éttermek üzemeltetésével, gyermekétkeztetéssel és rendezvényszervezéssel foglalkozó magyarországi családi vállalkozás.

keres 2 fő munkatársat

Szakács

munkakörbe

Pozíciók leírása:

1. Önkiszolgáló éttermi szakács: különböző ételek készítése és tálalása, a konyhai tevékenység irányítása, ellenőrzése.

2. Nagykonyhai szakács: 800 adagos konyhán napi 2 fajta étel főzésében és porciózásában való részvétel

Feladatok:

  • étlap, menü, napi ajánlat összeállítása
  • meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
  • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása

Elvárások:

  • szakképesítés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kreativitás
  • jó szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány!
  • nagykonyhai szakács esetében minimum 500 adag főzésében szerzett tapasztalat

Előny:

  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • kiemelkedő szakmai múlt

Munkavégzés helye:

  1. Önkiszolgáló éttermi szakács: Budapest, XI. kerület (Móricz Zsigmond körtérhez közel)
  2. Nagykonyhai szakács: Budapest XIV. kerület (Örs vezér térhez közel)

Fizetés:

Mindkét pozíció esetében megegyezés szerint 150.000-300.000 Ft/hó

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő